Inloggen

MEDEWERKERS

Marc Bollerman
Directeur
Rotterdam en Den Haag en Zuid-Holland
T 010-4116085
M 06-16068897
marc@maraprojecten.nl
Sandra van Overveld
Secretariaat
Rotterdam en Den Haag
T 010-4116085
T 070-3585025
sandra@maraprojecten.nl
Sylvia Martens
Ondersteuning projecten en fondswerving
Rotterdam en Den Haag
T 010-4116085
sylvia@maraprojecten.nl
Barbra van Keulen
Consulent Maatschappelijke Activering en Medewerker Communicatie
Rotterdam
T 010-4116085
M 06-38367957
barbra@maraprojecten.nl
Shirleni Blanken
Projectmedewerker M25
Rotterdam en Den Haag
T 070 - 318 16 52 (ma - di)
T 010 - 411 60 85 (do -vrij)
M 06-39831945
shirleni@maraprojecten.nl
Jeroen van Es
Consulent Maatschappelijke Activering
Den Haag
T 070-3585025
M 06-38282955
jeroen@maraprojecten.nl
Sefa Akbulut
Mara in de Wijk
Rotterdam
T 010-4000279
M 06-39207446
sefa@maraprojecten.nl
Karlijn Bunnig
Consulent Geestelijke Zorg
Rotterdam
T 010-4116085
M 06-41535322
karlijn@maraprojecten.nl
Francis Jansen
Secretariaat
Rotterdam
T 010-4116085
info@maraprojecten.nl
Jacqueline van Eeuwijk
Administratie
Rotterdam
T 010-4116085
jacqueline@maraprojecten.nl
Karolien Bockma
Projectleider New@Home Rotterdam
Rotterdam
T 010-4116085
M 06-38787032
karolien@maraprojecten.nl
newathome@maraprojecten.nl
Connie van den Broek
Consulent Maatschappelijke Activering
Rotterdam
T 010-4116085
M 06-25383472
connie@maraprojecten.nl
connievandenbroek@hotmail.com
Ron van Leeuwen
Consulent Maatschappelijke Activering
Rotterdam en Den Haag
T 010-4116085
T 070-3585025
M 06-41535319
ron@maraprojecten.nl
Maria Huijts
Consulent Maatschappelijke Activering
Zuid-Holland
T 010-4116085
M 06-52152440
maria@maraprojecten.nl
Heleen Joziasse
Consulent Maatschappelijke Activering
Den Haag
T 070-3585025
M 06-28306560
heleen@maraprojecten.nl
Irinda de Groen
Consulent Maatschappelijke Activering
Den Haag
T 070-3585025
M 06-38383955
irinda@maraprojecten.nl