medewerkers

Marc Bollerman
Directeur
T 010-4116085
M 06-16068897
E marc@maraprojecten.nl

Sylvia Martens
Ondersteuning projecten
Rotterdam en Den Haag
T 010-4116085
E sylvia@maraprojecten.nl

Miranda de Vogel
Financiële administratie
Rotterdam en Den Haag
T 010-4116085
E miranda@maraprojecten.nl

Ron van Leeuwen
Programma ondersteuning migranten
T 010 – 4116085
T 070 – 3585025
M 06 – 41535319
E ron@maraprojecten.nl

Zeki Baran
Programma ondersteuning migranten
T 010 – 4116085
M 06 – 45628445
E zeki@maraprojecten.nl

Petra de Nooy
Programma ondersteuning migranten
T 070 – 3585025
M 06 – 28306560
E petra@maraprojecten.nl

Andréa Damacena Martins
Programma ondersteuning migranten
T 070 – 3585025
E hub@maraprojecten.nl

Shirleni Blanken
Programma met en voor jongeren
Programma ondersteuning migranten
T 010 – 4116085
T 070 – 3585025
M 06 – 39831945
E shirleni@maraprojecten.nl

Karina Bogaerds
Programma met en voor jongeren
T 010 – 4116085
M 06 – 42061692
E karina@maraprojecten.nl
E wegwijs@maraprojecten.nl

Linda Smits
Programma met en voor jongeren
T 070 – 3585025
M 06 – 14603760
E linda@maraprojecten.nl

Anna Boukema
Programma met en voor jongeren
T 010 – 4116085
T 070 – 3585025
M 06 – 81897259
E anna@maraprojecten.nl

Karlijn Bunnig
Programma voorkomen of opheffen van uitsluiting
Consulent Geestelijke Zorg
Rotterdam
T 010 – 4116085
M 06 – 41535322
E karlijn@maraprojecten.nl

Barbra van Keulen
Programma voorkomen of opheffen van uitsluiting
Medewerker Communicatie
Rotterdam en Den Haag
T 010 – 4116085
M 06 – 38367957
E barbra@maraprojecten.nl

Sandra van Overveld
Secretariaat
Rotterdam en Den Haag
T 010 – 4116085
T 070 – 3585025
E sandra@maraprojecten.nl

Francis Jansen
Secretariaat
Rotterdam
T 010 – 4116085
E francis@maraprojecten.nl