medewerkers

Marc Bollerman
Directeur
T 010-4116085
M 06-16068897
E marc@maraprojecten.nl

Sylvia Martens
Ondersteuning projecten
Rotterdam
T 010-4116085
E sylvia@maraprojecten.nl

Ron van Leeuwen
Programma ondersteuning migranten
T 010-4116085
T 070-3585025
M 06-41535319
ron@maraprojecten.nl

Sefa Akbulut
Programma ondersteuning migranten
T 010-411 60 85
M 06-39207446
E sefa@maraprojecten.nl

Maria Huijts
Programma ondersteuning migranten
Programma voorkomen of opheffen van uitsluiting
T 010-4116085
M 06-52152440
E maria@maraprojecten.nl

Heleen Joziasse
Programma ondersteuning migranten
T 070-3585025
M 06-28306560
E heleen@maraprojecten.nl

Samuel Ekpo
Programma ondersteuning migranten
T 070 3585025
M 06-85130025
E samuel@maraprojecten.nl

Shirleni Blanken
Programma met en voor jongeren
Programma voorkomen of opheffen van uitsluiting
Programma ondersteuning migranten
T 010 – 411 60 85
T 070 – 358 50 25
M 06-39831945
E shirleni@maraprojecten.nl

Karolien Bockma
Programma met en voor jongeren
T 010-4116085
M 06-38787032
E karolien@maraprojecten.nl
E newathome@maraprojecten.nl
E maramamas@maraprojecten.nl

Irinda de Groen
Programma met en voor jongeren
T 070-3585025
M 06-38282955
E irinda@maraprojecten.nl

Anna Boukema
Programma met en voor jongeren
T 010-4116085
T 070-3585025
M 06-81897259
anna@maraprojecten.nl

Connie van den Broek
Programma voorkomen of opheffen van uitsluiting
Rotterdam
T 010-4116085
M 06-25383472
E connie@maraprojecten.nl

Karlijn Bunnig
Programma voorkomen of opheffen van uitsluiting
Consulent Geestelijke Zorg
Rotterdam
T 010-4116085
M 06-41535322
E karlijn@maraprojecten.nl

Barbra van Keulen
Programma voorkomen of opheffen van uitsluiting
Medewerker Communicatie
Rotterdam en Den Haag
T 010-4116085
M 06-38367957
E barbra@maraprojecten.nl

Sandra van Overveld
Secretariaat
Rotterdam en Den Haag
T 010-4116085
T 070-3585025
E sandra@maraprojecten.nl

Francis Jansen
Secretariaat
Rotterdam
T 010-4116085
E info@maraprojecten.nl

Jacqueline van Eeuwijk
Administratie
Rotterdam
T 010-4116085
E jacqueline@maraprojecten.nl